Masaż czekoladą

rekcacyjny-masaz-czekolada-opoleMASAŻ CZEKOLADĄ+ PEELING CAŁEGO CIAŁA!!!
Masaż czekoladą wykazuje dobroczynny wpływ na organizm. Już jednorazowy seans wykazuje działanie:
– Uspokajające,
– Łagodzące stres,
– Poprawiające nastrój,
– Pozwalające na wprowadzenie w stan głębokiego odprężenia,
– Odżywcze dla skóry,
– Poprawiające koloryt skóry,
– Zmniejszające widoczność cellulitu,
– Poprawiające elastyczność skóry,
– Przywracające równowagę między ciałem a umysłem,

Zabieg ten wykorzystuje  aromaterapeutyczne i odżywcze właściwości czekolady, dlatego cieszy się  dużą popularnością.

masaz-czekolada-opoleZabieg rozpoczyna się odświeżającym peelingiem cukrowym całego ciała połączonym z masażem. Peeling spłukuje się pod prysznicem. Skóra zostaje intensywnie wygładzona i przygotowana do dalszej części zabiegu. Następnie na skórze wmasowuje się lub wprowadza za pomocą jonoforezy (czyli głowicą ultradźwiękową) serum czekoladowe. Serum zawiera L-karnitynę znaną ze swoich właściwości redukcji tkanki tłuszczowej. Po tym na całe ciało nakładana jest ciepła maska czekoladowa, która wytwarza bardzo przyjemny zapach. Ciało owija się folią, a następnie kocem, aby utrzymać ciepło. W ten sposób pacjentka relaksuje się przez około 30-40 minut.

W czasie, gdy na nasze ciało działa odprężająca maska czekoladowa, masażystka wykonuje relaksujący dwudziestominutowy masaż twarzy.

Skóra po zabiegu jest odprężona i pięknie pachnie. Zapach czekolady wyzwala endorfiny, czyli tzw. Hormony szczęścia. Zabieg dostarcza skórze niezbędnych składników pielęgnacyjnych i odżywczych, pozostawiając ją idealnie wygładzoną i zrewitalizowaną.